قیمت ارز و سکه

قیمت ارز و سکه

توسط : مدیر سایت ارسال در : 1397/08/23

 طی هفته های گذشته دلار از 14 تا 15هزار تومان فروخته می شد اما چند روزی هست که  تعدادی از دلالان برای فروش دلار نرخ 13 هزار تومان را نیز اعلام کردند و تا به امروز یعنی 23 آبان 97 نرخ دلار به 12 هزار و 500 تومان نیز رسید.یکی از خبرگزاریهای  منتقد دولت اما با شیوه‌ای متفاوت در این خصوص اعلام کرد که سایت های حامی دولت خبر از کاهش نرخ دلار می دهندولی اما به راستی این کاهش قیمت امیدوار کننده است یا اینکه...... .

 یکی از صرافان در منطقه فردوسی درباره وضعیت بازار ، عصر امروز گفت: امروز مثل روزهای قبل خرید و فروش چندانی صورت نگرفت اما باید به این نکته اشاره کنم که زهر اخبار منفی منتشر شده گرفته شده است و وقتی عرضه دلار در بازار کمی بالا می رود قیمت به سرعت واکنش نشان داده و پایین می آید.

 او گفت: البته اغلب صرافان حجم معاملات خود را کاهش داده اند چرا که معاملات نقدی شده و تبادلات نقدی کار را کمی مشکل می‌کند .کاهش قیمت دلار قیمت سکه را نیز کاهش داد. امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 3میلیون و 780 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد.کشتی آرای نیز مهمترین دلایل کاهش نرخ سکه را تحت تاثیر کاهش قیمت دلار و کاهش نرخ طلا در بازارهای جهانی دانست.

قیمت دلار-قیمت ارز-قیمت سکه-کاهش دلار-کاهش ارز-کاهش طلا-کاهش قیمت ارز-کاهش قیمت دلار-کاهش قیمت سکه-کاهش قیمت طلا-طلا-دلار-ارز-

دیدگاه خود را ارسال نمایید